In oktober neem ik voor de tweede keer deel aan de gemeenteraadsverkiezingen. Dit keer duw ik onze lijst met een goeie mix van talentvolle jongeren, nieuwkomers en niet-vastgeroeste kandidaten.

Als Kamerlid werk ik vooral rond verkeer en de NMBS, maar ik vorm ook een link tussen Brussel en Kalmthout. Geregeld kaart ik op het nationale niveau zaken aan die ook voor onze gemeente belangrijk zijn, zoals het falende communicatienetwerk van de nooddiensten tijdens de brand op de Kalmthoutse Heide.

In onze gemeente zelf moeten we het ruime aanbod van activiteiten voor jong en oud behouden. Het zorgt voor een positieve en levendige sfeer in de gemeente. Erg belangrijk is dat jonge gezinnen in Kalmthout kunnen blijven. Daarnaast moeten we de open ruimte en de natuur- en landbouwgebieden koesteren. Eind volgend jaar zullen de wachttijden aan de overwegen trouwens verkorten omdat ‘den Amsterdammer’ niet meer door Kalmthout zal passeren.

Onze ploeg en ikzelf staan klaar om de prachtgemeente Kalmthout nog verder uit te bouwen.